طراحی وب سایت در افغانستان

طــــراحی وبسایت
در افغانــــــــــستان

فروشگاه آنلاین سی کالا بزرگترین طراح وب سایت در افغانستان است و وب سایت های زیادی را طراحی کرده و در قسمت طراحی وب سایت های فروشگاه آنلاین، سایت های خبری، سایت های شرکتی و معلوماتی نقش بسزای را داشته سی کالا بهترین و مدرن ترین سایت های را در افغانستان طراحی میکند.

امنیت و سرعت بالا

قیمت مناسب

پشتیبان حرفه ای

مشاوره رایگان

خدمات ما

دامنه سایت

سیکالا تمام نیاز های که یک وب سایت دارا می باشد را به شما ارایه میکند، هر نوع دامنه ای که نیاز باشد را برای شما خرید و راه اندازی می کنیم

وب سایت کامل

یک وب سایت کامل با خدمات پشتیبانی یکساله و نحوه آموزش و استفاده از آن را به شما کامل می کنیم، مشاوره رایگان در قسمت کار های که انجام میدهیم و اضافه نمودن امکانات که جدید در بازار می آید.

خدمات هاستینگ

سی کالا با داشتن سرور های سریع وقدرت مند خارجی آماده ای پذیریش هر نوع خدمات میزبانی از وب سایت های شما می باشد، با خدمات پشتیبانی 24 ساعته.

بســــته های سالانه هاست

$19

سالانه

 • 5 گیگ هاست
 • پهانای باند نا محدود
 • پشتیبانی 24/7
 • 2 سب دامنه
 • 99% آپتایم

$49

سالانه

 • 50 گیگ هاست
 • پهنای باند نا محدود
 • پشتیبانی 24/7
 • 5 سب دامنه
 • 99% آپتایم

$99

سالانه

 • 100 گیگ هاست
 • پهنای باند نا محدود
 • پشتیبانی 24/7
 • 8 سب دامنه
 • 99% آپتایم
1 %
رضایت مشتریان
1
پروژه های انجام شده

چه نوع وبسایت میخواهید؟

sabzcenter-Inmacbook-home
وبسایت شرکتی

اگر نیاز به یک وب‌سایت با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، ما نظر به نیاز شما طراحی خواهیم کرد.

Empty brown wood table top on gray background. Used for product placement or montage.
وبسایت فروشگاهی

سیـــکالا در قسمت ایجاد سایت فروشگاهی تجربه عملی دارد،  قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی بهترین فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

طراحی-سایت-شرکتی-ایبکو
وبسایت خبری

سیـــکالا، وب سایت های خبری با امکانات بالا در مدت زمان کوتاه را طراحی میکند.

نمونه وبسایت ها

سوالات متداول

برای ایجاد یک وب سایت به چه نیاز است ؟

 1. انتخاب دامنه 2. خریدهاست  3. قالب وبسایت    …خوشبختانه سیــکالا اینها را برای شما فراهم میکند.

اگر شما تمایل به ایجاد وب سایت دارید، همین حالا به ما ارتباط بگیرید و معلومات کلی درباره کسب و کار تان و اینکه وب سایت را به چه هدف میخواهید مطرح کنید،  سپس تیم تخنیک ما نیاز شما را در نظر گرفته و برای شما همکاری و مشوره میدهند و همچنان بعضی از نمونه های وب سایت هارا دیده در باره هزینه آنها صحبت میکنند.

مشاوره رایگان :   0780504079 – 0705453343

اگر میخواهید که یک وب سایت با امکانات بالا، قیمت مناسب و در مدت زمان کوتاه برای شما طراحی کنیم 

پس مدریت محتواها بهترین گزینه است.

 ما یک قالب مناسب برای شرکت شما  نظر به نیاز تان انتخاب نموده و ویرایش می کنیم و در صورت نیاز  امکانات آنرا به صورت اختصاصی کد نوییسی کرده و بالا خواهیم برد.

مشاوره رایگان: 0780504079

در صورتی که طراحی سایت شما توسط تیم سـیکالا  انجام شده باشد، ما تا یک سال  از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط سیکالا معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از مدریت محتوا، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد.

نظرات مشتریان

جا داره که تشکر کنیم از سیکالا و تیم اش که تمام نیاز های یک وب سایت کامل را برای مشتریان خود ارایه میکنند... و همچنان تمام خدمات خود را صادقانه ارایه میکند و رضایت مشتریان را اولیت داده.
محمد افغان
رئیس شرکت افغان سای
طراحی و نگهداری، امنیت و آپتایم وب سایت ها از اهمیت بسیار بالای بر خوردار است. سی کالا این خدمات را به خوبی ارایه میکن
شهیر اسماعیل زاده
دیزاینر کمیسیون انتخابات

شرکت های همکار